Hakkımızda

reklamyatırım her geçen gün yeni bilgiler ile gelişen teknolojiye ayak uydurup tüm sorularınıza cevap verebiliyor.

Google Reklamları sayesinde birçok firmayı internet reklamcılığı ile tanıştırıyor Google'nin nimetlerinden nasıl faydalanabileceklerini anlatan projeler sunuyoruz. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde birçok firmanın elde ettiği kazançta başrol oynamaktan gurur duymaktayız.

reklamyatırım ile çalışmaya başladığınızda firmanızda internet reklamlarınızı yöneten bir uzmanın çalıştığını hissedeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz, verdiğiniz hizmeti analiz ederek sizin pazarlama stratejinize uygun reklam çalışmaları yaparlar. Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.

Google'da reklam çalışması yapmaya başladığınızda web siteniz ilk sayfa reklam alanlarında görüntülenir ancak sadece tıklandığı zaman, yani web siteniz ziyaret edildiği zaman maliyetlenirsiniz. Google reklamları ile kampanyalarınızı ya da rakiplerinizden üstünlüğünüzü metinlerde belirterek potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekeriz. Farkındalık yaratmanızı sağlarız.

Google reklamları sayesinde web sitenize kaç kişi giriş yapmış, hangi anahtar kelimelerle size ulaşmışlar, web sitenize giriş yapan kullanıcıların hangileri iletişim sayfanıza bakmış gibi bütün istatistikleri öğrenebilmekteyiz. Bu istatistikleri AdWords uzmanlarımız ile yorumlayarak satışlarınızı daha da arttırmanıza olanak sağlarız.

Google görüntülü reklam ağı ve yeniden pazarlama ile marka bilinirliğinizi kolaylıkla arttırabiliriz. Google Analytics raporlama ve yorumlama hizmetimiz ücretsizdir. Böylelikle web sitenize giriş yapan kullanıcıların hareketlerini gözlemleyip yorumlayarak size daha kaliteli hizmet sunabiliriz.
Reklam Yatırım biriştiraki ve ticari markasıdır.
HEMEN BAŞVUR
Yukarı Zıpla!
Reklam Yatırım biriştiraki ve ticari markasıdır.