Google Reklamları


Google AdWords reklamlarında uzman olan ekibimiz, sizin için internette reklam vermeyi kolay ve etkili bir hale getiriyor. Başlamak için tek yapmanız gereken yandaki kısa formu doldurup bize mesaj bırakmak. Müşteri temsilcilerimiz derhal sizinle iletişime geçecek ve gereken çalışmayı başlatacaklardır. Şimdi, geçici bir süre için, başlangıca özel bütçe desteklerimiz sizi bekliyor. Hemen başvurun, çok geç kalmadan bu kampanyadan faydalanın. Taahhüt yok, ön koşul yok!

5 Adımda “Google AdWords Nasıl Çalışır?”

  1. İnternette tanıtımını yapmak istediğiniz marka, ürün ve hizmetlerinizle ilişkili tüm anahtar kelimeleri belirleriz.
  2. Kampanyalarınızı, promosyonlarınızı, sağladığınız avantajları, internete özel fırsatlarınızı ve rekabette sizi güçlü yapan özelliklerinizi öğreniriz.
  3. Tüm bunları harmanlayarak, internet kullanıcılarının ilgisini çekecek reklam metinleri yazar ve bunları arama yapıldığında yayınlanmaya hazır hale getiririz.
  4. Kullanıcılar belirlediğimiz bu anahtar kelimelerden birini kullanarak Google’da arama yaptıklarında, hazırladığımız metinlerden ilgili olanı arama sonuçlarının en üstünde veya sağında görüntülenir.
  5. Metin kullanıcıların ilgisini çeker ve sizi tercih ederek internet sitenize ulaşırlar.

Google AdWords Reklamları için 4 Basit Sebep

İnternetin bir numaralı medya haline geldiği çağımızda, Google AdWords reklamı vermek için onlarca sebebiniz var; ama bunların en önemli dördü şu şekilde:

  1. Devir, internette pazarlama devri. İnsanlar artık internette araştırma yapmadan, ürün veya hizmet satın almıyor, bir marka veya firmaya güvenmiyorlar. Siz de internette öne çıkmalısınız.
  2. Bir ürünü satın almadan önce araştırırken, bir hizmet için hizmeti sunan tedarikçiyi bulmaya çalışırken ve bir şirket veya şahıs hakkında bilgi toplarken kullanıcılar öncelikle Google.com ve benzeri internet sitelerinden yararlanıyorlar.
  3. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, Türkiye’deki internet kullanıcılarının %95’i arama yaparken Google’ı tercih ediyor.
  4. İnternet sitenizi bir tür vitrin olarak kabul edecek olursanız, Google AdWords reklamları, bu vitrini müşterilerinize duyurmanın en hesaplı yolu olduğu gibi, broşür/el ilanı dağıtmaktan veya diğer mecralarda ilanlar vermekten de çok daha verimli.

Reklamınızı Google'da BUGÜN yayınlayın

ReklamYatırım ile çalışmaya başladığınızda firmanızda internet reklamlarınızı yöneten bir uzmanın çalıştığını hissedeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz, verdiğiniz hizmeti analiz ederek sizin pazarlama stratejinize uygun reklam çalışmaları yaparlar. Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.

Google AdWords ile Diğer Reklam Tiplerinin Karşılaştırması

Yoğunlukla tercih edilen pazarlama yöntemlerinin özelliklerinin kısa bir karşılaştırmasını aşağıda bulabilirsiniz:

Google AdWordsBroşür / El İlanıGazete / Dergi / Radyo / TV Reklamı
Hazırlama maliyeti yoktur veya çok düşüktür.Basım ve dağıtım öncesi tasarım maliyeti vardır.Hazırlama maliyetleri yüksektir.
İlanlarınız internet sitenize ziyaretçi çekmediği sürece herhangi bir maliyet yoktur.İlanlarınız geri dönüş sağlamasa da basım ve dağıtım maliyetleri vardır.İlanlarınız geri dönüş sağlamasa da yayın maliyetleri vardır.
Reklamınızı internette sürekli hale getirmenin maliyeti oldukça düşüktür.Reklamınızı sürekli hale getirmenin maliyeti AdWords’e oranla daha yüksektir.Reklamınızı sürekli hale getirmenin maliyeti çok yüksektir.
Hem gösterim hem de tıklanma sayılarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde bilirsiniz.Kaç kişiye dağıtıldığını bilebilirsiniz; ama kaç kişinin broşürünüzü okumadan çöpe attığını bilemezsiniz.Kaç kişiye ulaştığınızı asla bilemezsiniz. Reyting ve tiraj sadece maksimum erişim ihtimalini gösterir. Sizin ilanınızın görünme oranını veremez.
Hem reklam hem ürün performanslarınızı kolayca ölçebilirsiniz.Reklam ve ürün performanslarınızı sağlıklı ölçemezsiniz.Reklam ve ürün performanslarınızı sağlıklı ölçemezsiniz.
Bütçeniz sürprizlerden uzak ve tam bir denetim altındadır.Basım adedini önceden kestirmek ve değişken fiyatlara ayak uydurmak oldukça zordur.Değişken fiyatlara göre bütçenizi ayarlamanız oldukça zordur.
Başlamak çok kolaydır.Hazırlıklar zahmetlidir ve zaman alır.Başlamak oldukça zordur.
HEMEN BAŞVUR
Yukarı Zıpla!
Reklam Yatırım biriştiraki ve ticari markasıdır.