YouTube Reklamları

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. İşletmenizi, tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde anlatın. Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.
Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.


YouTube Reklam Biçimleri

Atlanabilir video reklamlar

Yerleşim

Atlanabilir video reklamlar, görüntüleyenlerin tercih ettikleri takdirde reklamları 5 saniye sonra atlamalarına olanak tanır. Ana videonun öncesine, içine veya sonrasına eklenir.

Platform

Masaüstü bilgisayar, mobil cihazlar, TV ve oyun konsolları

Özellikler

Video oynatıcısında oynatılır.

Yer paylaşımlı reklamlar

Yerleşim

Videonuzun %20'den daha küçük bölümünde görünen şeffaf yer paylaşımlı reklamlar.

Platform

Masaüstü bilgisayarlar

Özellikler

480x70 (Flash) veya metin

Görüntülü reklamlar

Yerleşim

Öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin yukarısında görünür. Daha büyük oynatıcılarda, bu reklam oynatıcının altında görünebilir.

Platform

Masaüstü bilgisayarlar

Özellikler

300x250 veya 300x60

İdeal müşterinize ulaşın

Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul'da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar.


YOUTUBE VIDEO REKLAMLARIYLA İŞİNİZİ BÜYÜTÜN!

reklamyatırım ile mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube'da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır. Biz Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre analiz ediyoruz. İşinizi hızlı bir şekilde büyütmek istiyorsanız iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Ekibimiz kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapacaktır.


Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın

Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube'daki tüm görüntülemelerin %25'i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.

HEMEN BAŞVUR
Yukarı Zıpla!
Reklam Yatırım biriştiraki ve ticari markasıdır.